Örnek Fırın Kafe

Vizyonumuz

Örnek Unlu Mamulleri olarak ekmek ve unlu mamulleri sektöründe kaliteden ödün vermeden en kârlı ve lider kuruluş olma yönünde değişim ile birlikte teknolojiye ve insana yatırım yapan , müşteri memnuniyetini ön planda tutan planlı büyümeyi amaçlayan bir şirket olmaktır.

1997 Yılı içerisinde faaliyete başlayan Örnek Unlu Mamülleri Üretim tesisinde, mamüllerimiz son teknolojiyle üretilmektedir. 7860 Metrekare üretim alanına sahip olan işletmemiz, Antalya genelinde hizmet vererek, Otel, Catering, Hastane, Ulusal ve Yerel market guruplarına ürün verebilecek tüm Ekmek ve Unlu Mamül çeşitlerini üreterek, geniş ürün yelpazesi, hızlı ve yaygın lojistik ağıyla hizmete başlamıştır.

Şirketimiz bünyesinde üretim tesisimizle aynı yerde 2015 yılında faaliyete giren Örnek Fırın Cafe, sıcak atmosferi, modern ve ferah dekorasyonu, lezzetli ve özel yemekleri, güleryüzlü hizmet anlayışı ve uygun fiyatları ile size keyifli ve lezzetli dakikalar yaşatmaktadır. Yiyecek ve içecek sektöründe vazgeçilmez adres olma yolunda ilerleyen Örnek Fırın Cafe; sabah kahvaltısında, öğlen ve akşam yemeklerinizde ya da lezzet kaçamağı istediğiniz her an sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

ISO 9001:2005 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemi belgelerine sahip tesisimiz, hem taze ürünler, hem de donuk ürünler ile dört mevsim sektörün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlanmış ve hizmet vermektedir.
Örnek Unlu Mamülleri, tecrübe ve kaliteyi HACCP Gıda Güvenlik Sisteminin gerektirdiği tüm standartlarla birleştirerek, hijyenik şartlarda, laboratuardan başlayarak, evlerinize kadar üretimin her aşamasında titiz bir çalışma yürütmektedir

600′ ü aşkın çeşidi ile ve günlük 120.000′ i aşkın ekmek kapasitesi ile 7.500 m2‘ lik kapalı alanında deneyimli personeli ile 1997 yılında başladığı yerden koşar adımlarla geleceğe ilerliyor.

Misyonumuz

Ekmek ve unlu mamulleri sektöründe kaliteyi lezzeti ve insan sağlığını ön planda tutan tüketici memnuniyetini sağlamış bir şirket olarak sürekli büyümek, gelişmek ve degişimin yanında yer almaktır. Degişmeyen tek şeyin değişim olduğunu biliriz. Değişim bize değer katar..

Kalite Değerlerimiz

Toplumsal huzurunda sorumluluk, çağdaşlık, gelenek, kalite ve mükemmeli hedeflemek, yenilikçi, yaratıcı, özverili takım çalışması ve girişimcilikle beraber müşterilerine en yüksek düzeyde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır. Müşterileri ve süreçleri için mükemmelliyetçi; topluma, çevreye saygılı ve katkıda bulunan; paydaşlarının çıkarlarını gözeten ve adil; çalışanlarının ve ürünlerinin güvenliği için tavizsiz; geleneği unutmadan, çağdaş ve yenilikçi; eğitime ve geleceğe yatırım yapan değerlerdir.

Müşterilerimizle her zaman birlikte çalışıyoruz ve beraberinde kesinlikle olumlu sonuçlar ve tam memnuniyet sağlayan güzel ve inanılmaz şeyler yapıyoruz.